Faydalı Model Tescil Belgesi Danışmanlık Firması Faydalı Model Tescil Danışmanlık izmir
  Faydalı Model Tescil Danışmanlık Hizmeti ;
Faydalı Model Belgesi Danışmanlık Hizmetleri Veren Firma
Faydalı Model Tescil Danışmanlık Hizmeti ;

Şirketimiz KAYRA Danışmanlık olarak Faydalı Model Tescil Belgesi danışmanlık ve eğitim hizmetleri, Daha önce Faydalı Model Tescil alınmış olan Faydalı Model Tescil belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri vermektedir. Uzman Eğitimci ve Danışmanlarımızın Firmalara Faydalı Model Tescil belgesi Danışmanlık Hizmetleri 4 sınıfta detaylandırılmıştır.

1) HİÇ Faydalı Model Tescil BELGESİ OLMAYAN FİRMALARA SIFIRDAN Faydalı Model Tescil BELGESİNİN ALINMASININ SAĞLANMASI:
Faydalı Model Tescil Belgesi olmayan firmalara; Faydalı Model Tescil Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını Faydalı Model Tescil Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın Faydalı Model Tescil Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak Faydalı Model Tescil belgesinin alınmasını sağlıyoruz. Yani Faydalı Model Tescil Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.

2) İYİ KURULMAMIŞ VEYA İŞLEMEYEN UYGULANMAYAN Faydalı Model Tescil BELGESİ  İYİLEŞTİRİLMESİ VEYA Faydalı Model Tescil SİSTEMİNE REVİZE EDİLMESİ:
Faydalı Model Tescil Belgesi olan bir firmada Kurulan nde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması Faydalı Model Tescil Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili Faydalı Model Tescil belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .

3) Faydalı Model Tescil BELGESİ GÖZETİM DENETİM DANIŞMANLIK EĞİTİM:
Faydalı Model Tescil Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.

4) Faydalı Model Tescil BELGESİ SÜREKLİ DANIŞMANLIK:
Faydalı Model Tescil olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.
Uzmanlarımıza Danışarak Faydalı Model Tescil Belgesi Danışmanlığı nedir, Faydalı Model Tescil Belgesi Danışmanlığı neden almalıyım , Faydalı Model Tescil Belgesi Danışmanlığı süreçleri nelerdir , Faydalı Model Tescil Belgesi Danışmanlık Ve Faydalı Model Tescil Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir, Faydalı Model Tescil Belgesi Danışmanlık Dosyası Nasıl Hazırlanır, Personele Faydalı Model Tescil Belgesi Danışmanlık Bilinci  Nasıl Aşılanır, Faydalı Model Tescil Belgesinin Firmaya özel Danışmanlığının nasıl alınacağı , Faydalı Model Tescil Belgesinin Danışmanlığını nereden almalıyım gibi sorularınızın cevapları için uzmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Faydalı Model Tescil Belgesi Danışmanlık ve Faydalı Model Tescil Belgesi belgelendirmesi için lütfen firmamızı arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
CE Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
CE Belgesi
CE Belgesi Nedir? CE Belgesi nasıl alınır? Aşamaları Nelerdir ?
ISO 9001:2015 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 9001:2015 Belgesi
ISO 9001:2015 Belgesi Nedir? ISO 9001 i Hangi Firmalar Alabilir?
ISO 14001çevre yönetim sistemi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 14001:2015
ISO 14001:2015 Belgesi Nasıl Alınır ? ISO 14001:2015 alım aşamaları nelerdir?
Patent tescil, marka tescil, faydalı model tescil Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Marka Tescil
Marka Tescil, Faydalı Model Tecil , Patent Tescil Belgesi Nasıl Alınır?
ISO 27001 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 27001 Belgesi
ISO 27001 Belgesi Nasıl Alınır? ISO 27001 Belgesi Aşamaları Nelerdir?
ISO 22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 22000 Belgesi
ISO 22000 Belgesi Nedir? ISO 22000 Belgesi nasıl alınır?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn