GLOBAL Gap Belgesi Danışmanlık Firması izmir GLOBAL Gap Belgesi Danışmanlık
  GLOBAL Gap Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;
global gap Belgesi Danışmanlık Hizmetleri Veren Firma
GLOBAL Gap Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;

Şirketimiz KAYRA Danışmanlık olarak GLOBAL Gap Belgesi danışmanlık ve eğitim hizmetleri, Daha önce GLOBAL Gap alınmış olan GLOBAL Gap belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri vermektedir. Uzman Eğitimci ve Danışmanlarımızın Firmalara GLOBAL Gap belgesi Danışmanlık Hizmetleri 4 sınıfta detaylandırılmıştır.

1) HİÇ GLOBAL Gap BELGESİ OLAMAYAN FİRMALARA SIFIRDAN GLOBAL Gap BELGESİNİN ALINMASININ SAĞLANMASI:
GLOBAL Gap Belgesi olmayan firmalara; GLOBAL Gap Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını GLOBAL Gap Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın GLOBAL Gap Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak GLOBAL Gap belgesinin alınmasını sağlıyoruz. Yani GLOBAL Gap Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.

2) İYİ KURULMAMIŞ VEYA İŞLEMEYEN UYGULANMAYAN GLOBAL Gap BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ VEYA GLOBAL Gap SİSTEMİNE REVİZE EDİLMESİ:
GLOBAL Gap Belgesi olan bir firmada Kurulan Kalite Yönetim Sisteminde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması GLOBAL Gap Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili GLOBAL Gap belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .

3) GLOBAL Gap BELGESİ GÖZETİM DENETİM DANIŞMANLIK EĞİTİM:
GLOBAL Gap Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.

4) GLOBAL Gap BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ SÜREKLİ DANIŞMANLIK:
GLOBAL Gap olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.
Uzmanlarımıza Danışarak GLOBAL Gap Belgesi Danışmanlığı nedir, GLOBAL Gap Belgesi Danışmanlığı neden almalıyım , GLOBAL Gap Belgesi Danışmanlığı süreçleri nelerdir , GLOBAL Gap Belgesi Danışmanlık Ve GLOBAL Gap Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir, GLOBAL Gap Belgesi Danışmanlık Dosyası Nasıl Hazırlanır, Personele GLOBAL Gap Belgesi Danışmanlık Bilinci  Nasıl Aşılanır, GLOBAL Gap Belgesinin Firmaya özel Danışmanlığının nasıl alınacağı , GLOBAL Gap Belgesinin Danışmanlığını nereden almalıyım gibi sorularınızın cevapları için uzmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. GLOBAL Gap Belgesi Danışmanlık ve GLOBAL Gap Belgesi belgelendirmesi için lütfen firmamızı arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
GLOBAL GAP belgesi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
GLOBAL GAP Belgesi
GLOBAL GAP Belgesi Nasıl Alınır ? GLOBAL GAP alım aşamaları nelerdir?
BRC FOOD Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
BRC FOOD Belgesi
BRC FOOD Belgesi Nedir? BRC FOOD nasıl alınır? Aşamaları Nelerdir ?
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Nasıl Alınır ?
Helal Belgesi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Helal Belgesi
Helal Belgesi Belgesi Nasıl Alınır? Süreç ve Aşamaları Nelerdir?
ISO 22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 22000 Belgesi
ISO 22000 Belgesi Nedir? ISO 22000 Belgesi nasıl alınır?
FSSC22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
FSSC 22000
FSSC22000 Belgesi Nasıl Alınır ? FSSC22000 Belgesi Belgelendirme aşamaları nelerdir?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn