HELAL GIDA Belgesi Danışmanlık Firması izmir HELAL GIDA Belgesi Danışmanlık
  HELAL GIDA Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;
helal gıda Belgesi Danışmanlık Hizmetleri Veren Firma
ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlık Hizmeti ;

Şirketimiz KAYRA Danışmanlık olarak Helal Gıda Belgesi danışmanlık ve eğitim hizmetleri, Daha önce Helal Gıda alınmış olan Helal Gıda belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri vermektedir. Uzman Eğitimci ve Danışmanlarımızın Firmalara Helal Gıda belgesi Danışmanlık Hizmetleri 4 sınıfta detaylandırılmıştır.

1) HİÇ Helal Gıda BELGESİ OLAMAYAN FİRMALARA SIFIRDAN Helal Gıda BELGESİNİN ALINMASININ SAĞLANMASI:
Helal Gıda Belgesi olmayan firmalara; Helal Gıda Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını Helal Gıda Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın Helal Gıda Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak Helal Gıda belgesinin alınmasını sağlıyoruz. Yani Helal Gıda Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.

2) İYİ KURULMAMIŞ VEYA İŞLEMEYEN UYGULANMAYAN Helal Gıda BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ VEYA Helal Gıda SİSTEMİNE REVİZE EDİLMESİ:
Helal Gıda Belgesi olan bir firmada Kurulan Kalite Yönetim Sisteminde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması Helal Gıda Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili Helal Gıda belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .

3) Helal Gıda BELGESİ GÖZETİM DENETİM DANIŞMANLIK EĞİTİM:
Helal Gıda Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.

4) Helal Gıda BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ SÜREKLİ DANIŞMANLIK:
Helal Gıda olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.
Uzmanlarımıza Danışarak Helal Gıda Belgesi Danışmanlığı nedir, Helal Gıda Belgesi Danışmanlığı neden almalıyım , Helal Gıda Belgesi Danışmanlığı süreçleri nelerdir , Helal Gıda Belgesi Danışmanlık Ve Helal Gıda Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir, Helal Gıda Belgesi Danışmanlık Dosyası Nasıl Hazırlanır, Personele Helal Gıda Belgesi Danışmanlık Bilinci  Nasıl Aşılanır, Helal Gıda Belgesinin Firmaya özel Danışmanlığının nasıl alınacağı , Helal Gıda Belgesinin Danışmanlığını nereden almalıyım gibi sorularınızın cevapları için uzmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Helal Gıda Belgesi Danışmanlık ve Helal Gıda Belgesi belgelendirmesi için lütfen firmamızı arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
GLOBAL GAP belgesi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
GLOBAL GAP Belgesi
GLOBAL GAP Belgesi Nasıl Alınır ? GLOBAL GAP alım aşamaları nelerdir?
BRC FOOD Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
BRC FOOD Belgesi
BRC FOOD Belgesi Nedir? BRC FOOD nasıl alınır? Aşamaları Nelerdir ?
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Nasıl Alınır ?
Helal Belgesi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Helal Belgesi
Helal Belgesi Belgesi Nasıl Alınır? Süreç ve Aşamaları Nelerdir?
ISO 22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 22000 Belgesi
ISO 22000 Belgesi Nedir? ISO 22000 Belgesi nasıl alınır?
FSSC22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
FSSC 22000
FSSC22000 Belgesi Nasıl Alınır ? FSSC22000 Belgesi Belgelendirme aşamaları nelerdir?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn