BSCI Belgesi Danışmanlık Firması izmir BSCI Belgesi Danışmanlık
  BSCI Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;
bsci Belgesi Danışmanlık Hizmetleri Veren Firma
  BSCI Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;

Şirketimiz KAYRA Danışmanlık olarak BSCI  Belgesi danışmanlık ve eğitim hizmetleri, Daha önce BSCI  alınmış olan BSCI  belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri vermektedir. Uzman Eğitimci ve Danışmanlarımızın Firmalara BSCI  belgesi Danışmanlık Hizmetleri 4 sınıfta detaylandırılmıştır.

1) HİÇ BSCI  BELGESİ OLMAYAN FİRMALARA SIFIRDAN BSCI  BELGESİNİN ALINMASININ SAĞLANMASI:
BSCI  Belgesi olmayan firmalara; BSCI  Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını BSCI  Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın BSCI  Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak BSCI  belgesinin alınmasını sağlıyoruz. Yani BSCI  Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.

2) İYİ KURULMAMIŞ VEYA İŞLEMEYEN UYGULANMAYAN BSCI  BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ VEYA BSCI  SİSTEMİNE REVİZE EDİLMESİ:
BSCI  Belgesi olan bir firmada Kurulan Kalite Yönetim Sisteminde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması BSCI  Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili BSCI  belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .

3) BSCI  BELGESİ GÖZETİM DENETİM DANIŞMANLIK EĞİTİM:
BSCI  Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.

4) BSCI  BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ SÜREKLİ DANIŞMANLIK:
BSCI  olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.
Uzmanlarımıza Danışarak BSCI Belgesi Danışmanlığı nedir, BSCI Belgesi Danışmanlığı neden almalıyım , BSCI Belgesi Danışmanlığı süreçleri nelerdir , BSCI Belgesi Danışmanlık Ve BSCI Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir, BSCI Belgesi Danışmanlık Dosyası Nasıl Hazırlanır, Personele BSCI Belgesi Danışmanlık Bilinci  Nasıl Aşılanır, BSCI Belgesinin Firmaya özel Danışmanlığının nasıl alınacağı , BSCI Belgesinin Danışmanlığını nereden almalıyım gibi sorularınızın cevapları için uzmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. BSCI Belgesi Danışmanlık ve BSCI Belgesi belgelendirmesi için lütfen firmamızı arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
GLOBAL GAP belgesi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
GLOBAL GAP Belgesi
GLOBAL GAP Belgesi Nasıl Alınır ? GLOBAL GAP alım aşamaları nelerdir?
BRC FOOD Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
BRC FOOD Belgesi
BRC FOOD Belgesi Nedir? BRC FOOD nasıl alınır? Aşamaları Nelerdir ?
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Nasıl Alınır ?
Helal Belgesi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Helal Belgesi
Helal Belgesi Belgesi Nasıl Alınır? Süreç ve Aşamaları Nelerdir?
ISO 22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 22000 Belgesi
ISO 22000 Belgesi Nedir? ISO 22000 Belgesi nasıl alınır?
FSSC22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
FSSC 22000
FSSC22000 Belgesi Nasıl Alınır ? FSSC22000 Belgesi Belgelendirme aşamaları nelerdir?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn