Marka Tescil Belgesi Danışmanlık Firması Marka Tescil Belgesi Danışmanlık izmir
  Marka Tescil Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;
Marka Tescil Belgesi Danışmanlık Hizmetleri Veren Firma
Marka Tescil Belgesi Hizmeti ;

Şirketimiz KAYRA Danışmanlık olarak Marka Tescil Belgesi danışmanlık ve eğitim hizmetleri, Daha önce Marka Tescil alınmış olan Marka Tescil belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri vermektedir. Uzman Eğitimci ve Danışmanlarımızın Firmalara Marka Tescil belgesi Danışmanlık Hizmetleri 4 sınıfta detaylandırılmıştır.

1) HİÇ Marka Tescil BELGESİ OLMAYAN FİRMALARA SIFIRDAN Marka Tescil BELGESİNİN ALINMASININ SAĞLANMASI:
Marka Tescil Belgesi olmayan firmalara; Marka Tescil Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını Marka Tescil Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın Marka Tescil Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak Marka Tescil belgesinin alınmasını sağlıyoruz. Yani Marka Tescil Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.

2) İYİ KURULMAMIŞ VEYA İŞLEMEYEN UYGULANMAYAN Marka Tescil NİN İYİLEŞTİRİLMESİ VEYA Marka Tescil SİSTEMİNE REVİZE EDİLMESİ:
Marka Tescil Belgesi olan bir firmada Kurulan Kalite Yönetim Sisteminde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması Marka Tescil Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili Marka Tescil belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .

3) Marka Tescil BELGESİ GÖZETİM DENETİM DANIŞMANLIK EĞİTİM:
Marka Tescil Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.

4) Marka Tescil  SÜREKLİ DANIŞMANLIK:
Marka Tescil olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.
Uzmanlarımıza Danışarak Marka Tescil Belgesi Danışmanlığı nedir, Marka Tescil Belgesi Danışmanlığı neden almalıyım , Marka Tescil Belgesi Danışmanlığı süreçleri nelerdir , Marka Tescil Belgesi Danışmanlık Ve Marka Tescil Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir, Marka Tescil Belgesi Danışmanlık Dosyası Nasıl Hazırlanır, Personele Marka Tescil Belgesi Danışmanlık Bilinci Nasıl Aşılanır, Marka Tescil Belgesinin Firmaya özel Danışmanlığının nasıl alınacağı , Marka Tescil Belgesinin Danışmanlığını nereden almalıyım gibi sorularınızın cevapları için uzmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Marka Tescil Belgesi Danışmanlık ve Marka Tescil Belgesi belgelendirmesi için lütfen firmamızı arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
CE Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
CE Belgesi
CE Belgesi Nedir? CE Belgesi nasıl alınır? Aşamaları Nelerdir ?
ISO 9001:2015 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 9001:2015 Belgesi
ISO 9001:2015 Belgesi Nedir? ISO 9001 i Hangi Firmalar Alabilir?
ISO 14001çevre yönetim sistemi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 14001:2015
ISO 14001:2015 Belgesi Nasıl Alınır ? ISO 14001:2015 alım aşamaları nelerdir?
Patent tescil, marka tescil, faydalı model tescil Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Marka Tescil
Marka Tescil, Faydalı Model Tecil , Patent Tescil Belgesi Nasıl Alınır?
ISO 27001 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 27001 Belgesi
ISO 27001 Belgesi Nasıl Alınır? ISO 27001 Belgesi Aşamaları Nelerdir?
ISO 22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 22000 Belgesi
ISO 22000 Belgesi Nedir? ISO 22000 Belgesi nasıl alınır?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn