TSE Belgesi Danışmanlık Firması izmir TSE Belgesi Danışmanlık Hizmeti
  TSE Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;
tse Belgesi Danışmanlık Hizmetleri Veren Firma
TSEK Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;

Şirketimiz KAYRA Danışmanlık olarak TSE Belgesi danışmanlık ve eğitim hizmetleri, Daha önTSE alınmış olan TSE belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri vermektedir. Uzman Eğitimci ve Danışmanlarımızın Firmalara TSE belgesi Danışmanlık Hizmetleri 4 sınıfta detaylandırılmıştır.

1) HİÇ TSE BELGESİ OLAMAYAN FİRMALARA SIFIRDAN TSE BELGESİNİN ALINMASININ SAĞLANMASI:
TSE Belgesi olmayan firmalara; TSE Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını TSE Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın TSE Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak TSE belgesinin alınmasını sağlıyoruz. Yani TSE Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.

2) İYİ KURULMAMIŞ VEYA İŞLEMEYEN UYGULANMAYAN TSE BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ VEYA TSE SİSTEMİNE REVİZE EDİLMESİ:
TSE Belgesi olan bir firmada Kurulan Kalite Yönetim Sisteminde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması TSE Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili ıso TSE belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .

3) TSE BELGESİ GÖZETİM DENETİM DANIŞMANLIK EĞİTİM:
TSE Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.

4) TSE BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ SÜREKLİ DANIŞMANLIK:
TSE olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.
Uzmanlarımıza Danışarak TSE Belgesi Danışmanlığı nedir, TSE Belgesi Danışmanlığı neden almalıyım , TSE Belgesi Danışmanlığı süreçleri nelerdir , TSE Belgesi Danışmanlık Ve TSE Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir, TSE Belgesi Danışmanlık Dosyası Nasıl Hazırlanır, Personele TSE Belgesi Danışmanlık Bilinci  Nasıl Aşılanır, TSE Belgesinin Firmaya özel Danışmanlığının nasıl alınacağı , TSE Belgesinin Danışmanlığını nereden almalıyım gibi sorularınızın cevapları için uzmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. TSE Belgesi Danışmanlık ve TSE Belgesi belgelendirmesi için lütfen firmamızı arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
CE Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
CE Belgesi
CE Belgesi Nedir? CE Belgesi nasıl alınır? Aşamaları Nelerdir ?
Gaz Yakan Cihaz CE Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Gaz Yakan Cihaz CE Belgesi
Gaz Yakan Cihaz CE Belgesi Nedir? Aşamaları Nelerdir ?
ISO 14001çevre yönetim sistemi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 14001:2015
ISO 14001:2015 Belgesi Nasıl Alınır ? ISO 14001:2015 alım aşamaları nelerdir?
ISO 27001 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 27001 Belgesi
ISO 27001 Belgesi Nasıl Alınır? ISO 27001 Belgesi Aşamaları Nelerdir?
ISO 13485 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 13485 Belgesi
ISO 13485 Belgesi Nedir? Hangi Firmalar Alabilirler ? ISO 13485 Nasıl Alınır ?
ISO 9001:2015 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 9001:2015 Belgesi
ISO 9001:2015 Belgesi Nedir? ISO 9001:2015 Hangi Firmalar Alabirler ?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn