Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlık Firması izmir Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlık
Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;
Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlık Hizmetleri Veren Firma
Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;

Şirketimiz KAYRA Danışmanlık olarak Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi danışmanlık ve eğitim hizmetleri, Daha önce Endüstriyel Tasarım Tescil alınmış olan Endüstriyel Tasarım Tescil belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri vermektedir. Uzman Eğitimci ve Danışmanlarımızın Firmalara Endüstriyel Tasarım Tescil belgesi Danışmanlık Hizmetleri 4 sınıfta detaylandırılmıştır.

1) HİÇ Endüstriyel Tasarım Tescil BELGESİ OLMAYAN FİRMALARA SIFIRDAN Endüstriyel Tasarım Tescil BELGESİNİN ALINMASININ SAĞLANMASI:
Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi olmayan firmalara; Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak Endüstriyel Tasarım Tescil belgesinin alınmasını sağlıyoruz. Yani Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.

2) İYİ KURULMAMIŞ VEYA İŞLEMEYEN UYGULANMAYAN Endüstriyel Tasarım Tescil NİN İYİLEŞTİRİLMESİ VEYA Endüstriyel Tasarım Tescil SİSTEMİNE REVİZE EDİLMESİ:
Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi olan bir firmada Kurulan Kalite Yönetim Sisteminde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili Endüstriyel Tasarım Tescil belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .

3) Endüstriyel Tasarım Tescil BELGESİ GÖZETİM DENETİM DANIŞMANLIK EĞİTİM:
Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.

4) Endüstriyel Tasarım Tescil  SÜREKLİ DANIŞMANLIK:
Endüstriyel Tasarım Tescil olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.
Uzmanlarımıza Danışarak Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlığı nedir, Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlığı neden almalıyım , Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlığı süreçleri nelerdir , Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlık Ve Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir, Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlık Dosyası Nasıl Hazırlanır, Personele Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlık Bilinci  Nasıl Aşılanır, Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesinin Firmaya özel Danışmanlığının nasıl alınacağı , Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesinin Danışmanlığını nereden almalıyım gibi sorularınızın cevapları için uzmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi Danışmanlık ve Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi belgelendirmesi için lütfen firmamızı arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
CE Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
CE Belgesi
CE Belgesi Nedir? CE Belgesi nasıl alınır? Aşamaları Nelerdir ?
ISO 9001:2015 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 9001:2015 Belgesi
ISO 9001:2015 Belgesi Nedir? ISO 9001 i Hangi Firmalar Alabilir?
ISO 14001çevre yönetim sistemi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 14001:2015
ISO 14001:2015 Belgesi Nasıl Alınır ? ISO 14001:2015 alım aşamaları nelerdir?
Patent tescil, marka tescil, faydalı model tescil Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Marka Tescil
Marka Tescil, Faydalı Model Tecil , Patent Tescil Belgesi Nasıl Alınır?
ISO 27001 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 27001 Belgesi
ISO 27001 Belgesi Nasıl Alınır? ISO 27001 Belgesi Aşamaları Nelerdir?
ISO 22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 22000 Belgesi
ISO 22000 Belgesi Nedir? ISO 22000 Belgesi nasıl alınır?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn