TSEK Belgesi Danışmanlık Firması izmir TSEK Belgesi Danışmanlık
  TSEK Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;
tsek Belgesi Danışmanlık Hizmetleri Veren Firma
TSEK Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;

Şirketimiz KAYRA Danışmanlık olarak TSEK Belgesi danışmanlık ve eğitim hizmetleri, Daha önTSEK alınmış olan TSEK belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri vermektedir. Uzman Eğitimci ve Danışmanlarımızın Firmalara TSEK belgesi Danışmanlık Hizmetleri 4 sınıfta detaylandırılmıştır.

1) HİÇ TSEK BELGESİ OLAMAYAN FİRMALARA SIFIRDAN TSEK BELGESİNİN ALINMASININ SAĞLANMASI:
TSEK Belgesi olmayan firmalara; TSEK Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını TSEK Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın TSEK Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak TSEK belgesinin alınmasını sağlıyoruz. Yani TSEK Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.

2) İYİ KURULMAMIŞ VEYA İŞLEMEYEN UYGULANMAYAN TSEK BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ VEYA TSEK SİSTEMİNE REVİZE EDİLMESİ:
TSEK Belgesi olan bir firmada Kurulan Kalite Yönetim Sisteminde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması TSEK Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili ıso TSEK belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .

3) TSEK BELGESİ GÖZETİM DENETİM DANIŞMANLIK EĞİTİM:
TSEK Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.

4) TSEK BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ SÜREKLİ DANIŞMANLIK:
TSEK olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.
Uzmanlarımıza Danışarak TSEK Belgesi Danışmanlığı nedir, TSEK Belgesi Danışmanlığı neden almalıyım , TSEK Belgesi Danışmanlığı süreçleri nelerdir , TSEK Belgesi Danışmanlık Ve TSEK Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir, TSEK Belgesi Danışmanlık Dosyası Nasıl Hazırlanır, Personele TSEK Belgesi Danışmanlık Bilinci  Nasıl Aşılanır, TSEK Belgesinin Firmaya özel Danışmanlığının nasıl alınacağı , TSEK Belgesinin Danışmanlığını nereden almalıyım gibi sorularınızın cevapları için uzmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. TSEK Belgesi Danışmanlık ve TSEK Belgesi belgelendirmesi için lütfen firmamızı arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
CE Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
CE Belgesi
CE Belgesi Nedir? CE Belgesi nasıl alınır? Aşamaları Nelerdir ?
Gaz Yakan Cihaz CE Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Gaz Yakan Cihaz CE Belgesi
Gaz Yakan Cihaz CE Belgesi Nedir? Aşamaları Nelerdir ?
ISO 14001çevre yönetim sistemi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 14001:2015
ISO 14001:2015 Belgesi Nasıl Alınır ? ISO 14001:2015 alım aşamaları nelerdir?
ISO 27001 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 27001 Belgesi
ISO 27001 Belgesi Nasıl Alınır? ISO 27001 Belgesi Aşamaları Nelerdir?
ISO 13485 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 13485 Belgesi
ISO 13485 Belgesi Nedir? Hangi Firmalar Alabilirler ? ISO 13485 Nasıl Alınır ?
ISO 9001:2015 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 9001:2015 Belgesi
ISO 9001:2015 Belgesi Nedir? ISO 9001:2015 Hangi Firmalar Alabirler ?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn