ISO 9001:2015 Belgesi Belgelendirme ve Danışmanlık Firması ISO 9001 BELGESİ SORGULAMASI NASIL YAPILIR ?
ISO 9001:2015 Belgelendirme , ISO 9001:2015 Danışmanlık , ISO 9001:2015 Veren Firma Kayra Danışmanlık
ISO 9001 BELGESİ SORGULAMASI NASIL YAPILIR ?
ISO 9001 Belgesi Sorgulama => Almış olduğunuz iso belgesinin geçerliliğinden sahte olup olmadığından emin olmak için ilk adım mutlaka hizmete ve belgeye ait faturanızın bulunmasıdır. İkinci adım ise iso 9001 belge sorgulama aşamasıdır. Belge sorgulama işlemini belgenizin üzerinde bulunan internet adresinden belge sorgulama menüsünü kullanarak yapabilirsiniz. Bu menüde bulunan BELGE NO alanına iso belgesi üzerinde bulunan belge numarasını yaparak belgenizin geçerliliğini sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca türkak akreditasyonlu iso belgesi aldıysanız (belgenizin üzerinde türkak logosu ve logonun altında bir yetki numarası mevcuttur) https://secure.turkak.org.tr/kapsam/search bu linkte bulunan ekrandan belgenizi vermiş olan kuruluşun belgelendirme yetkisine ait bilgilerine ulaşabilirsiniz.

ISO 9001 belgesi nedir konusunda farklı görüşleri genellikle farklı yönetici veya müşterilerimizin fikirlerinin de yer aldığı bu yazılar ile ISO 9001 belgesi nedir ile ilgili farklı bakış açılarını vermeye çalışıyoruz. Anasayfa da daha fazla detay için bakabilirsiniz. Müşterilerin taleplerinin daha teknolojik imkanlar ile sınırsız olduğu, artık eski koşullardan farklı boyutta bakıldığında tüketicilerin üreticilerden daha fazla istekte bulunduğu, özet bir ifadeyle ifade etmek gerekirse, piyasa yarışının düzenleyen gücün müşteriler olduğu bir dönemde bulunuyoruz.

Piyasanın gerçek anlamda şartlarını belirleyen güç artık tamamen toplumların baskısı ile şekillenmekte. Genel geçer kurallar hiç mi kalmadı? Kesinlikle her döneme hitap edebilen temel kurallar bu dönemde de ana piyasa yasalarının baş maddeleri olarak önümüzde bulunuyor. Peki nedir bu esas kurallar? Her şeyden önce ilk kural dürüst olarak tüm yaşantımızda bu kurala uymak, yılmadan ve istekli olarak çalışmak, bıkmadan savaşmak, sürekli gelişmek ilerlemek, ana bir iş kolu belirlemek ve o konuda yatırımlar yaparak gelişmek, basamakları çıkarken her kademeyi bir basamak grubu olarak değerlendirirken her adımda bulunulan yatırım seviyesinin en üst bloğunda bulunmak, bugünün gelişen ticari değerlerine etki edecek en satır başı unsurlarıdır.

ISO 9001 BELGESİ YENİLEME ;

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi uluslararası geçerli akreditasyon kuralları gereği üç yıllığına düzenlenen belgedir. iso belgesi gibi tüm yönetim sistemi belgeleri üç yıllık süreç için düzenlenen belgelerdir. iso 9001 belgesi yenileme yada iso belgesi yenileme dediğimiz ise bu üç yılın sonunda iso 9001 belgesi belgelendirme kuruluşu tarafından yapılacak olan iso belgesi belgelendirme denetimi ile yeni tarihli  üç yıllık ıso belgesi verilmesidir.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
CE Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
CE Belgesi
CE Belgesi Belgelendirme , CE Belgesi Danışmanlıkları
ISO 27001 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 27001 Belgesi
ISO 27001 Belgesi Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmeti
ISO 14001çevre yönetim sistemi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 14001:2015
ISO 14001:2015 Belgesi Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmeti
ISO 13485 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 13485 Belgesi
ISO 13485 Belgesi Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmeti
ISO 22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 22000 Belgesi
ISO 22000 Belgesi Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmeti
Patent tescil, marka tescil, faydalı model tescil Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Marka Tescil
PatentTescil, Faydalı Model Tecil , Marka Tescil Nasıl Alınır?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn